KURUMSAL

  |   Kurumsal

www.aliogullari.com.tr

ALİOĞULLARI YAPI

Img

Alioğulları Yapı Yatırımları ve Müteahhitlik Hiz. San. ve Tic. 2010 yılında kurulmuştur. Bizler mobilya, nakliye ve turizm sektörlerindeki deneyimlerimizi şimdi de inşaat ve gayrimenkul sektöründe devam ettirmeyi amaç edinmekteyiz.

Benimsemiş olduğumuz kalite politikası ile inşaat ve taahhüt alanlarında en ileri teknolojiyi kulanmaktayız. Bizler için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak her zaman temel amaçtır.

www.aliogullari.com.tr
Img

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisine uygun yapılar üretmek. Bunun yanı sıra çevreye duyarlı projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak.

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerden faydalanan eğitimli bir kadroyla iş güvenliğini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, dürüst kimliğimizden ödün vermeyerek her koşulda kaliteli bir ürün ve hizmet politikasını en önde tutmak.

www.aliogullari.com.tr
Img

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde sağlamlığı ve güvenilirliği ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden, sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek profesyonel kadromuzla inşaat sektörüne katkı sağlamak.

Tüm inşaatlarımızı oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak. Gelecek kuşaklara doğa ile yaşamaktan zevk alınacak mekanlar oluşturmak ve bu yaşam alanlarında park ve bahçe peyzajlarını en üst seviyede tutmak.

www.aliogullari.com.tr
4Projeler
92Ekipler
8Araçlar
3712Muşteriler

Hayatın her yönünü tüm renkleriyle yaşamak için başlangış noktası,
insana huzur ve güven veren bir yerde yaşamaktır.