Img

İstanbul Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kentsel Dönüşüm Kanunu ile İstanbul’ daki tüm Kentsel Dönüşüm Alanları, Riskli Alanlar ve Kentsel Dönüşüm Projelerini içeren ilçe, mahalle, sokakların detaylarını aşağıdaki haritalardan öğrenebilirsiniz. Kentsel Dönüşüm Alanlarında ( Riskli Alanlar) bulu.nan kat malikleri ile kiracılar kentsel dönüşüm kanunu çerçevesinde hak sahibidirler. Bu konuda ALİOGULLARİ KENTSEL DÖNÜŞÜM, uzmanları ile size her konuda hizmet vermektedir.

türkiye deprem haritası

Imgİstanbul deprem haritası

Img

2010 Yılından buyana site ve ikinci el gayrimenkul yapıların Kentsel Dönüşüm Hizmetlerini modern yaşam mekanlarının ihtiyacı duyacağı her türlü hizmeti profasyonel bir bakış açısıyla sizlerin istekleri dogru husunda yeniliyoruz.

Alioğulları Yapı yatırımlarıne Sanaii Tic. Ltd Şirketi olarak Kentsel Dönüşüm'de 12 Adımda Kentsel Dönüşümünü çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu süreçte Alioğulları Yapı olarak bize düşen sorumluluk bilincinde bu çalışmalara en iyi şekilde destek ve hizmetvermekteyiz.

Img

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'protobuf.so' (tried: /usr/lib64/php/modules/protobuf.so (/usr/lib64/php/modules/protobuf.so: undefined symbol: _zval_ptr_dtor), /usr/lib64/php/modules/protobuf.so.so (/usr/lib64/php/modules/protobuf.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: